Oferta

westie klient salon dla psa
westie fryzjer dla psa

       

  Fryzjer dla Psa Trzy Kłaki oferuje kompleksowe usługi pielęgnacji psów. Profesjonalnie zadbamy o Twojego przyjaciela.

 

Kąpiel to wstęp do strzyżenia. Włosy i sierść są skupiskiem bakterii, brudu i kurzu, dlatego pies jest przed obcinaniem dwukrotnie kąpany w kosmetykach indywidualnie dobranych do szaty.  Pierwsza kąpiel ma na celu oczyszczenie włosa, a druga poprawienie jego struktury, nawilżenie i poprawę koloru. Następnie, w zależności od stanu włosa, nakładane są maski lub odżywki.

Kąpiel jest obowiązkowym zabiegiem przed czesaniem i/lub strzyżeniem.

Czesanie/Rozczesywanie

Strzyżenie i fryzura psa są dobierane zgodnie z panującymi trendami, wzorcami FCI, bądź indywidualnymi życzeniami klienta. W zależności od pożądanego efektu, w pracy używam maszynki lub technik nożyczkowych.

Trymowanie to zabieg dla psów szorstkowłosych – terierów, oraz psów o szacie mieszanej – seterów i spanieli. Polega na bezbolesnym usuwaniu martwego włosa okrywowego, dzięki czemu sierść nabiera odpowiedniej struktury i nasycenia koloru.

Pielęgnacja uszu polega na oczyszczeniu przewodów słuchowych z rosnących w nich włosów, co obniża ryzyko infekcji. Ten ważny zabieg jest w cenie kompleksowej usług.

Pielęgnacja oczu to usuwanie przebarwień i regulacja okrywy włosowej tak, by nie podrażniała oka. Zabieg ten jest w cenie kompleksowej usługi .

Skracanie pazurów jest bardzo ważnym zabiegiem, który należy wykonywać regularnie. Zapewnia prawidłowy chód psa, a tym samym zdrowie psich łap. Przy każdej wizycie sprawdzam długość pazurów klienta i obcinam je, jeśli jest taka potrzeba w cenie usługi głównej.

Czyszczenie zębów szczoteczką Emmi-Pet. Emmi-Pet to ultradźwiękowa szczoteczka, przeznaczona do pielęgnacji zębów i jamy ustnej u zwierząt. Zabieg jest wykonywany bez znieczulenia i jest nieinwazyjny dla zwierzaka. Usługę wykonuję tylko psom nieagresywnym i współpracującym na stole.

Więcej o Emmi-pet: http://emmi-pet.pl/

Oferuję pielęgnację psów rasowych i kundelków. Zapraszam również psy przygotowujące się do wystaw. Mam doświadczenie w prowadzeniu border colli, owczarków australijskich, terierów, pudli, długowłosych psów ras dużych.

psi fryzjer, kąpiele, strzyżenie psów, trymowanie, rozczesywanie, zabiegi pielęgnacyjne, fryzjer dla psa